Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

DRUŻYNY ANIOŁÓW

Choć nie mają skrzydeł, zjawiają się zawsze w porę, kiedy tylko są potrzebni. 

Wiedzą, że człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, lecz ten, który umie cieszyć się wszystkim co ma.

Pracują w warunkach, o których Europejczyk nie ma pojęcia – często bez energii elektrycznej, dostępu do wody, pozbawieni podstawowych sprzętów i leków.

Towarzyszą innym w dwóch najważniejszych momentach życia, gdy przychodzą na ten świat i gdy z niego odchodzą.

Swoją codziennością udowadniają, że jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po to co niemożliwe.

Widzieli już wiele cudów i wiedzą, że są one możliwe dzięki cudownym ludziom. 

Tacy właśnie są nasi Aniołowie, którzy pracują w szpitalu w Kongo i w hospicjum w Rwandzie.

Jeśli tylko chcesz, możesz do nich dołączyć! Budujemy Drużyny Aniołów!

Każdy z nich potrzebuje konkretnego wsparcia finansowego na każdy miesiąc, które pozwoli mu pracować i pomagać ludziom.

Jedna decyzja, jeden gest dzieli Cię od tego, żeby zostać członkiem nieziemskiego zespołu wybranego przez siebie Anioła i u jego boku od dziś realnie zmieniać świat.  

Zostań Asystentem Anioła! Dołącz do jego Drużyny!

 

Poznaj naszych Aniołów

Poniżej w galerii zamieściliśmy profile naszych Aniołów.

Kliknij w zdjęcie, przeczytaj ich historie, zobacz jakimi są osobami i przekonaj się, który z nich jest Ci najbliższy i dołącz do drużyny jej najbliższych asystentów!

 

Co Cię czeka?

Przed Tobą wielka przygoda. Nie wychodząc z domu, nie ruszając się zza swojego biurka, możesz być codziennie obecny w Afryce :) Wysyłasz tam swoje dobro, które przez konkretne ręce wybranego przez Ciebie Anioła, jest na miejscu dystrybuowane i masz pewność, że trafia zawsze do najbardziej potrzebujących.

Na naszej stronie otrzymujesz możliwość stworzenia swojego indywidualnego profilu członka Drużyny wybranego przez siebie Anioła, gdzie możesz zamieścić swoje zdjęcie, informacje o sobie oraz poznawać się i komunikować z innymi osobami należącymi do Drużyny Twojego Anioła. Poniżej zestawienie tego co jeszcze zyskujesz jako zalogowany członek Drużyn Aniołów:

1. Przygotowaliśmy specjalne ikonki odpowiadające projektom w naszych obu Fundacjach. Dodając je do swojego profilu będziesz mógł opowiedzieć innym historię o Twoim zaangażowaniu w pomaganie. 

2. Sytuacja naszych Aniołów jest dynamiczna. Jako najbliższy Asystent chcemy, byś był zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje. W tym celu stworzyliśmy akcje EMERGENCY. Zawsze kiedy będzie działo się coś pilnego, wymagającego Twojej interwencji dowiesz się o tym jako pierwszy. Dostaniesz mailowe powiadomienie, że rozpoczyna się nowa akcje, ile mamy czasu na jej zrealizowanie, jakiej pomocy dokładnie potrzebuje Twój Anioł. 

3. Do nagłych akcji EMERGENCY będziesz mógł ściągać znajomych przez swoje profile na portalach społecznościowych udostępniając na nich szczegóły akcji. 

4. Dzięki grafice z procentowym paskiem postępu na profilu Anioła będziesz mógł na bieżąco śledzić efekty swoich drużynowych działań i finał realizacji zadania. 

5. Twoje finansowe zaangażowanie będzie się sumowało i zawsze będziesz mógł sprawdzić je na swoim profilu.

6. Chcemy docenić każdą Twoją aktywność. W tym celu już niebawem będziemy przyznawać Złote Skrzydła. Będzie je można zdobywać zarówno za udzieloną pomoc finansową jak i każde inne zaangażowanie w projekt (liczba udostępnień, częstotliwość logowania się i aktywność na czacie) i trafić do rankingu liderów.

7.  Na stronie Twojego Anioła poprzez CHAT możesz się spotkać z innymi członkami Drużyny, poznać ich, wymienić się doświadczeniami. Jest to też miejsce bezpośredniej komunikacji z Twoim Aniołem i ciekawymi ludźmi, których na spotkania będziemy zapraszali.

8. Lubimy rozdawać prezenty, a Ty z pewnością lubisz je dostawać. Dlatego spodziewaj się niespodzianek w dniu swoich urodzin, z okazji zaangażowania w projekt przez określony czas i zupełnie bez okazji. Tradycją stało się już to, że z okazji Walentynek wszyscy członkowie Drużyn dostają "prezent od serca". Do tej pory był to drużynowy kubek oraz torba z prawdziwymi anielskimi skrzydłami

9. I na koniec wiadomość absolutnie fantastyczna! Otóż będąc w Drużynie wybranego Anioła zyskujesz szansę na WYJAZD Z SZYMONEM DO AFRYKI!!! Po roku stałego wspierania wybranego Anioła oraz zaangażowaniu się w nasz drugi projekt "Przybij nam 5!" możesz wylosować bilet na wyprawę swojego życia, by na własne oczy przekonać się, jakie dobro zrobiliśmy razem w miejscach, którym pomagamy. Zobacz relację z takiego wyjazdu pierwszych szczęśliwców. 

 

 

Jak dołączyć do Drużyny wybranego Anioła?

Regulamin ,,Drużyny Aniołów"

Jeśli chcesz dołączyć do Drużyny wybranego przez siebie Anioła i wspierać długofalowo jego działania poprzez regularne comiesięczne wpłaty, wystarczy, że klikniesz w poniższe zdjęcie Anioła i skorzystasz z zamieszczonego na jego profilu paska płatności i przejdziesz przez  opisane tam kroki. 

 

W przypadku przelewów jednorazowych lub/i stałych zleceń dla projektu Druzyny Aniołów w tytule przelewu prosimy wpisywać: "Drużyny Aniołów + imię anioła ".

 

 

Koordynator Projektu

Ola Hera

anioly@dobrafabryka.pl

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij