Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

WIDAĆ METĘ!!!!

Jesteśmy już bardzo blisko celu naszej akcji HEKTAR MOŻLIWOŚCI DLA ROLNIKÓW Z BURKINA FASO. A konkretnie? Wystarczy, że 300 osób zdecyduje się dzisiaj zainwestować swoje 11,50 zł w zakup 10 m2 pod ogród w Burkina Faso i GOTOWE!!!

Już dziś dajemy pracę 30 rodzinom, które uprawiają 0,5 ha ogrodu, zarabiają dzięki niemu na swoje utrzymanie, eksperymentują z nowymi uprawami, uczą się rolnictwa w trudnych, prawie pustynnych warunkach, wzbogacają dietę mieszkańców wioski, słowem, z szansy jaką dostali korzystają najlepiej jak mogą. Chcemy dać takie same możliwości kolejnym rodzinom!!!

Wystarczy 300 osób, które kupią dziś z nami 10 m2, by z 0,5 ha zrobiły się 2 ha!!! Wyobrażacie sobie, jak sytuacja zmieni się, jeśli zdobędziemy te kolejne 1,5 ha? Ile rodzin zyska szanse na prace, będzie miało co jeść? Przed nami nowe możliwości, a każde 10 m2 w tym ogrodzie może być Twoim wkładem:

https://www.dobroczynne24.pl/p/10-metrow-kwadratowych-w-nowym-ogrodzie

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij