Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Lizaki zamiast tabaki dla stuletniej Babci Marysi

Nasza pewnie prawie stuletnia Babcia Marysia z hospicjum w Kabudze, czuje się niestety ostatnio trochę gorzej i rzadko kiedy wstaje z łóżka. Cóż taki wiek ma swoje prawa, a nikt nie ma odwagi, by naszą krewką staruszkę namawiać do czegoś na siłę, bo każdy wie, że Babcia nie przebiera w środkach, gdy coś jej nie odpowiada i potrafi „prowokatorowi” wyprowadzić solidnego kuksańca. 

Jednak na wieść o tym, że z Polski przyjechali do niej goście z maratońskim medalem wygranym przez Panią Monikę Bor
i podarowanym specjalnie dla niej od razu poczuła się lepiej.

Dała się nawet namówić na krótkie wyjście na afrykańskie słońce, pozowała do zdjęć i z chęcią sięgnęła po swoje ulubione lizaki. W kąpieli słonecznej i przedpołudniowej sjeście towarzyszyła jej koleżanka z hospicjum, blisko 90 letnia Sophie.

Obie Szacowne Seniorki bardzo was wszystkich serdecznie pozdrawiają i dziękują, że o nich pamiętacie.  :) To dzięki Wam po bardzo trudnym życiu mogą wreszcie cieszyć się szacunkiem, spokojem, beztroską o dach nad głową, jedzenie, leczenie... Dajecie im to, co ten świat powinien dać każdemu powolutku zbierającemu się do drogi człowiekowi...

Oczywiście my Babci Marii życzymy już nie 100, ale 200. lat, wdzięczni za tyle radości, jakiej nam dostarcza! Nieustannie szukamy też sponsorów na babcine lizaki (przypomnijmy: zasada jest prosta - im więcej lizaków, tym mniej tabaki w życiu naszej Babci), dlatego z całego serca dziękujemy każdemu, kto uśmiechając się do zdjęć naszej Seniorki, kliknie też na poniższy link i wyda szóstaka na Babci lizaka.

https://www.dobroczynne24.pl/p/lizaki

DZIĘKUJEMY!!!

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij