Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Prace nad nową kuchnią szkoleniową dla dziewcząt

Projekt wykonany przez zaprzyjaźnionego ze szkołą architekta, zakłada zupełnie nowy znacznie bardziej funkcjonalny rozkład pomieszczenia. Dziewczęta uzyskają dostęp do 3 niezależnych stanowisk przeznaczonych do nauki gotowania przy każdym z nich znajdzie się oddzielna kuchenka gazowa z piekarnikiem. Przez środek pomieszczenia zostanie ustawiony długi stół (z wbudowanymi szafkami ) przy którym cała grupa, (do 15 dziewcząt), będzie mogła obserwować pracę prowadzącego zajęcia, by potem już w mniejszych grupkach tworzyć własne dzieła sztuki kulinarnej na pozostałych trzech stanowiskach pracy.

Duże podwójne zlewy kuchenne zostaną umieszczone przy oknie zamiast zawadzać na środku kuchni jak to było dotychczas. Dzięki zmianie rozkładu pomieszczenia udało się uzyskać więcej miejsca do pracy, a większość kuchennych akcesoriów udało się przenieść do pokoju obok pełniącego dotychczas rolę schowka. Teraz będzie on pełnił rolę prawdziwego magazynu produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków i zarazem miejsca gdzie staną trzy lodówki do przechowywania żywności.

Razem z robotami budowlanymi prowadzone są roboty związane z wymianą instalacji elektrycznej, które sprawią, że podłączenie miksera do gniazdka nie spowoduje spalenia owego lub awarii całej sieci w budynku jak to dotychczas bywało ;-).

Jeśli zechcecie wesprzeć prowadzony w „Foyer” remont i pomóc dziewczynom z Dakaru w ich edukacji serdecznie was zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu dobroczynne24. 
:-)
http://www.dobroczynne24.pl/p/dzien-nauki-w-szkole-zawodowej

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij