Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Wieści z Dakaru

Pauline, Simone, Jeanette, Louise, Brigitte, Marie Claire, Marie Therese, Marie Joelle, Jeanne, Therese Chantal, Chantal, Celia, Marie Florence, Nickel, Agnes, Veronique, Therese, Marie Louise, Aurelie, Therese, Yvonne, Odile, Honorine, Yvonne, Beatrice. Te 25 absolwentek drugiego roku szkoły zawodowej w Dakarze właśnie zakończyło u nas swoją edukację. Przez dwa lata to miejsce było ich drugim domem. Wasze wsparcie zaprocentowało, wszystkie dziewczyny mają już pracę. I to nie byle co!!! Zaraz po szkole zaczynają obowiązki u pracodawców, których sobie wymarzyły, ale oni też są tu wygranymi. Hotele, restauracje, super kucharze, wychowawcy przedszkoli, wszyscy, którzy doceniają jakość pracy i fachowe wykształcenie naszych podopiecznych już od marca stali w kolejce, by przyjąć świeżo upieczone absolwentki u siebie na etat!!!

Lada moment kolejne 28 dziewcząt zacznie pierwszy rok nauki. Tyle maksymalnie możemy przyjąć każdego roku ze względu na miejsce w internacie, ale chętnych do nauki zawsze jest dużo, dużo więcej. Większość dziewcząt przyjeżdża z małych miejscowości spoza Dakaru, zdarza się, że kandydatki pokonują nawet 600 km(!) jak Lea, która przyjechała aż z samego południa kraju.

Trwa rekrutacja. Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej. Sprawdzane są przede wszystkim znajomość języka francuskiego i motywacje do nauki.

Nowe uczennice przygotowują się do pilnego studiowania, a my zachęcamy Was dziś do tego, by pomóc spełnić ich marzenia!!!

Podaruj dzień nauki: 

https://www.dobroczynne24.pl/p/dzien-nauki-w-szkole-zawodowej

 

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij