Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Duże zmiany u Izydora!!!

Przed Wami Izydor!!! Kilkulatek z togijskiej stolicy Lomé. Od roku, dzięki Wam, uczy się bardzo ważnej rzeczy - mówienia. Kiedy go poznaliśmy nie odzywał się w ogóle. Miał problemy z koncentracją, nie potrafił odnaleźć się w otoczeniu obcych ludzi. Dużo się zmieniło! Sami zobaczcie!!!

Chłopiec potrafi już łatwiej skoncentrować się na jednej rzeczy, nazywa różne przedmioty i ku wielkiej radości mamy, potrafi powiedzieć, że jest głodny i na co ma ochotę. Logopeda, który pracuje z naszym podopiecznym mówi, że nasz mały bohater robi duże postępy, choć w porównaniu z rówieśnikami ma jeszcze wiele do nadrobienia. Przed Izydorem jeszcze dużo pracy. Spotkania przynoszą efekt tylko wtedy, kiedy odbywają się regularnie.

Zaczęliście już wakacje? Izydor też! Ale to nie oznacza dla niego przerwy w pracy z logopedą, dla nas nie oznacza to również przerwy w zapewnieniu mu warunków do dalszych postępów. Wy z kolei, jako sprawcy tego, że na świecie dobra wciąż przybywa, nie zapominajcie w trakcie wakacji o dobrych zwyczajach pomagania, bardzo Was o to prosimy. Odwiedzajcie regularnie nasze dobroczynne24.pl. Dziś wpadnijcie do niego, by zgarnąć z półki bardzo cenną dla Izydora rzecz - zdrowie i wyrównanie szans.

I pamiętajcie! U nas otwarte 24/7:

https://www.dobroczynne24.pl/p/opieka-medyczna-dla-dzieci-larissy

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij