Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Dzieci Claire, byłej pacjentki rwandyjskiego hospicjum, przesyłają Wam galerię uśmiechów.

Pamiętacie tę niezwykłą historię z Adianem, który uciekł z domu, błąkał się po ulicach Kigali i którego znaleźliśmy kilka dni przed odejściem jego mamy Claire? Od tego czasu dużo się zmieniło! Siostra Marysia stara się zapewnić całej gromadce najlepsze warunki. Ma taką możliwość tylko dzięki Wam!

Divine i Adrien chodzą wciąż do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dzieci muszą powtórzyć pierwszy rok nauki ponieważ przenieśliśmy je do dużo lepszej szkoły, która da im lepsze szanse na rozwój. Wyższy poziom wiąże się jednak z koniecznością nadrobienia zaległości. Ale to zdolne dzieciaki i bardzo szybko nadrabiają program, wiec o kłopoty z nauką nie ma zbytnio obawy. Ostatnie egzaminy zaliczyły z doskonałymi wynikami: Adrien otrzymał 91/100 punktów, a Divine 89/100. Ednas i Edina chodzą do przedszkola.

W domu za to zostaje jeszcze dwuletnia Dorcas, która jest pupilką opiekunki całego rodzeństwa - pani Reginy. Dzieci Claire razem z „mamą” Reginą mieszkają już od stycznia w wynajętym przez nas nowym domu. Dołączyła do nich też Oliwka, córka naszej pacjentki Speciozy, którą też na pewno świetnie pamiętacie.

Nie wiedzieliśmy, które ze zdjęć wesołej gromadki wybrać - zobaczcie więc wszystkie :-)

Jeśli chcecie dolać odrobinę dobra, by tych uśmiechów i szans na spełnianie marzeń nie zabrakło - mamy dla Was bardzo konkretną propozycję:

https://www.dobroczynne24.pl/p/pomoc-dla-rodziny-claire

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij